ASPart markamızı kullananların görüşleri

#FARKIDENEYENLER

 • 0 1

  Köksan Motorlu Araçlar

  Çalıştığımız firmalar arasında iş ahlakını  en önde tutan firmaların başında geldiğinizi samimiyetle belirtmek isterim. Yıllardır yapmış olduğumuz ve bundan sonrada uzun yıllar boyunca  yapacağımıza canı gönülden inandığımız ticari çalışmalarımız da bize gösterdiğiniz yaklaşım, hizmet, kalite ve samimiyetten dolayı teşekkür ederim.

  Video
 • 0 2

  SmartTech

  Sağlamış olduğunuz güvenli ve kaliteli hizmet anlayışından dolayı teşekkür ederim. Sergilediğiniz konulara çözüm odaklı yaklaşımınız müşterilerimize daha kaliteli, hızlı servis sağlamamıza destek olmuştur. Yeniliklere ayak uyduran yapınızla geniş ürün yelpazesine sahip olan Motor Aşin sektördeki öncü firmaların başında gelmektedir.

 • 0 5

  ÇETİN OTOMOTİV

  ASPart bizim yedek parça ağımızı ve yelpazemizi daha da genişletti. ASPart dan müşterilerimiz ve biz memnun kaldık. Ve müşterilerimize verdiğimiz hizmet daha da çoğaldı. Bir üründe parçacının memnun kalması değil, nihai tüketicinin memnun kalması önemli olan ki; bizde bunu ASPart ile fazlasıyla denedik, yaşadık ve tecrübeyle sabittir.

  Video
 • 0 6

  ERBAL OTOMOTİV

  Uzun yıllardır Motor Aşin ile çalışıyoruz. Kendi firmamı kurduktan sonra 2014 de ASPart ile tanıştık. ASPart ı kullandığımızdan beri herhangi bir arıza nedeniyle geri gelme olayı olmadı. ASPart ile herkesi bu Farkı Denemeye davet ediyoruz.

  Video
 • 0 7

  OTO MARMARA

  Motor Aşin ile 2000 yılından beri çalışıyoruz. ASPart olarak 2014 yılından beri bize sağladıkları, bize kattıkları çok büyük şeyler var. Motor Aşin her konuda ASPart ın arkasında durduğu için herhangi bir sıkıntı yaşamadık.

  Video
 • 0 8

  KAZANCIOĞLU KARDEŞLER

  Motor Aşin ile 2005 yıllarından beri çalışıyoruz. Gayet memnunuz. Çok ilkeli bir ticaretleri var. Keşke çalıştığımız bütün firmalar Motor Aşin firması kadar kaliteli olsalar. 2014 yılından beri ASPart ın bize hitap eden her türlü ürünlerini gönül rahatlığı ile satıyoruz. Gerek kalite, gerek görünüm anlamında da müşterinin gözüne hitap ediyor.

 • 0 9

  DATA OTOMOTİV

  Motor Aşin firmasının bizimle tanıştırmış olduğu ASPart markasıyla; garanti süreci, bulunurluk süreci, tedarik süreci her yeni çıkan ürün anlamında da olsun, bize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederiz.

  Video
 • 10

  SUV TÜRK

  ASPart ile 4 yıl önce tanıştık. O günden beri çeşitlerimizi arttırarak çalışmaya devam ediyoruz. Her daim garantisi olan kaliteli ürünlerinden, bizler ve müşterilerimiz memnun. Hiçbir şekilde bizi yormuyorlar. En ufak bir sıkıntıda garantiden ürünlerimizi değiştirebiliyoruz. ASPart markasını bizimle buluşturan Motor Aşin e teşekkür ediyoruz.

  Video